MENU PIZZA

Drogi Wielbicielu włoskiego specjału :)

 

Zapraszamy do skosztowania niepowtarzalnej pizzy. Soczystej, rumianej, pachnącej ziołami, robionej z najlepszych składników. Codzienne przygotowujemy świeże ciasto oraz dodatki do pizzy. Pizza pieczona jest zaraz po Twoim zamówieniu. A jej smakiem możesz delektować się zarówno na miejscu, w naszej restauracji, jak i w zaciszu Twojego domu, odbierając pizzę w lokalu. 

Staramy się by nasza oferta była urozmaicona tak, by zadowolić podniebienia wymagających klientów i sprostać przeróżnym upodobaniom kulinarnym. W naszym menu oferujemy pizzę z dodatkiem przeróżnych mięs, smacznych warzyw oraz zdrowych ryb. Jeśli jednak wśród naszych propozycji nie znajdziesz pizzy z idealnym doborem składników, sam możesz skomponować swoją własną pizzę. Z bogatej gamy proponowanych przez nas dodatków, możesz wybrać te, które odpowiadają Tobie najbardziej, w dowolnej ilości i dowolnej konfiguracji łączyć je ze sobą. Zachęcamy więc do zafantazjowania i stworzenia swojego ulubionego smaku pizzy. 

Przekonaj się sam, że nasza pizza zachęca wyglądem, smakiem i świeżością. U nas poczujesz, że ... jesz najlepszą pizzę w okolicy :)

 

Zapraszamy !