RESTAURACJA

Restauracja w Zajeździe „Porąbka” to połączenie stylów i smaków. Nasi Goście mogą skosztować tu dań kuchni polskiej, ale także cieszyć podniebienie wyborną pizzą prosto z pieca. Do dań obiadowych polecamy zestawy pysznych, świeżych i zdrowych surówek. A bogata oferta napojów chłodzących i gorących odpowiednio uzupełni każdy posiłek.

Elegancko urządzone wnętrze oraz sympatyczna obsługa czynią to miejsce idealnym zarówno na rodzinny obiad jak i biesiadę z przyjaciółmi.
Dodatkowym atutem naszego lokalu jest obowiązujący zakaz palenia, co zapewnia przyjemny, świeży klimat, w którym serwowane przez nas potrawy smakują zdecydowanie lepiej.

Dbamy również o to by letni skwar nie przeszkadzał naszym klientom, dlatego pomieszczenia restauracyjne są klimatyzowane.

Zagorzałych kibiców zapraszamy na pełne emocji relacje sportowe dostarczane przez najlepsze stacje telewizyjne. Klienci preferujący inną niż sport rozrywkę, również nie będą zawiedzeni bogatą ofertą programową. Do Państwa dyspozycji mamy panoramiczny telewizor z tunerem cyfra+.

W ciepłe dni zapraszamy Państwa do naszego ogródka letniego, gdzie można spożyć posiłek rozkoszując się pięknymi widokami otaczających nas wzgórz, pól i lasów. W ogródku istnieje możliwość organizacji okolicznościowych imprez plenerowych np. grille czy pieczenie prosiaka oraz inne imprezy, według indywidualnych ustaleń.